• Tel: 0212 280 0061
  • E-posta: info@messe.com.tr
  • Çalışma Saatleri: 08:30-19:30

Fırınlar

“Profesyonel şeflerin evdeki tercihi”

Gaggenau Fırınlar, profesyonellerin yanı sıra özel mutfakların da kalbidir.

Geniş EB 333, heykel estetiğindeki 400 serisi ve yüzeye gömme 200 serisinin her biri sıra dışı ve özel pişirme deneyimleri sunar. Çok sayıda çarpıcı ve sezgisel montaj şekli mevcuttur. Örneğin, buharlı fırını vakum çekmecesiyle bir araya getirerek repertuvarınıza sous-vide pişirme seçeneklerini ekleyin. İsterseniz fırın seçiminizi ısıtma çekmecesi ya da kombi mikrodalga fırınla tamamlayın.

200 serisi Fırınlar

Hemyüzey montajlı 200 serisi fırınlar, Gaggenau’nun daha mütevazı modelleri gibi görünseler de mutfaktaki potansiyelleri açısından diğer modellerden aşağı kalır yanları yoktur. Eşsiz, sağlam, paslanmaz çelik kumanda düğmelerini ve TFT ekranı kullanarak 13 adede kadar ısıtma yöntemini, 300ºC’ye kadar sıcaklığı ve taş fırın lezzetleri için fırın taşı özelliğini kontrol edebilirsiniz. Çoğu üründe Home Connect destekli uzaktan kumanda ve tanılama özelliği mevcuttur.

Hem 200 serisi buzdolabı ve dondurucularınızla uyumlu kulplarla hem de üç ayrı renk seçeneğiyle sunulur: Gaggenau Antrasit, Metalik ve Gümüş.

200 serisi fırınları keşfedin

400 serisi Fırınlar

400 serisi fırınlarımızın her biri, en zorlu şefleri bile tatmin ederken her fırsatta profesyonel özelliklerini sergiler.

Cam ardı paslanmaz çelik kapılardan ister 76 cm genişliğinde olanı ister Gaggenau antrasit renginde de sunulan 60 cm genişliğinde olanı seçebilirsiniz. Eşsiz, sağlam, paslanmaz çelik döner düğmeler TFT ekran üzerinde sezgisel kumanda sağlar. Ekrana dokunduğunuzda, kulpsuz tasarımlı kapı 180º genişliğe kadar yavaşça açılır. Çoklu sensörlü et termometresi, yemeğinizin iç sıcaklığını bir derecelik hata payıyla hassas bir şekilde ölçer, otomatik programlar özel şeflere yardımcı olur ve bu sırada Home Connect sayesinde her şeyi uzaktan, kolayca kontrol edip izleyebilirsiniz.

400 serisi fırınları keşfedin

90 cm EB 333

Bu ürün, 30 yılı aşkın bir süredir mutfaklarda bir ikondur. 90 cm’lik ön kısmın tamamı kapıdır ve fırın 300ºC’ye varan yoğun sıcaklıklarda çalışırken bile dışarıya ısı vermeyen beş cam katman sayesinde 20 kg ağırlığındadır. 3 mm kalınlığında tek bir paslanmaz çelik tabakadan özenle elde üretilen kapı, yavaşça kapanması ve kolayca açılması için dirseklerle desteklenmiştir. Aynı şekilde cam da renkleri bozmadan ısı yalıtımı sağlamak amacıyla dikkatlice tasarlanmıştır. Böylece çevirme şişindeki üç tavuğun nasıl piştiğini tam olarak görmenizi sağlar.

EB 333, profesyonel şeflerin hayallerini süsleyen ürünlerden biridir. Gerektirdiği işçilik sebebiyle günlük üretimini nadiren iki basamaklı rakamlara çıkan bu üründen yıllar sonra bile zevk almaya devam edeceksiniz.

EB 333’ü keşfedin

*

Buhar ustası

Yirmi yıl önce buharlı fırınları özel mutfaklarla buluşturduk, o günden bu yana ise fırınlarımızı mükemmelleştirmek için var gücümüzle çalıştık. En yeni, daha geniş buharlı fırınlarımız; ayarlanabilir otomatik programlar, olağanüstü hassas sıcaklık kontrolü ve otomatik temizleme sistemi ile günümüz özel şeflerine destek olur. Buharın gücüne sonuna kadar hakim olmak için ilham alın.

Mutfak kültürüne değer veren kişilere yönelik tasarım

Gaggenau ile hayal gücünüzü yansıtın.