• Tel: 0212 280 0061
  • E-posta: info@messe.com.tr
  • Çalışma Saatleri: 08:30-19:30

Çamaşır Makinesi ve kurutma makinesi

Kolay ve zevkli çamaşır yıkama söz konusu olduğunda Gaggenau çamaşır makinesi ve kurutma makinesi akla ilk gelen üründür. Bu makineler olağanüstü A+++ enerji verimliliğine sahiptir ve büyük yükleme ağızları, 180 derece açılan kapıları, geniş ve iyi aydınlatılmış tamburları sayesinde çamaşırlarınızı kolaylıkla yerleştirip çıkarabilirsiniz.

Çamaşır makinesi akıllı doz sistemi sunarken kurutucuda otomatik ısı alışveriş bloğu temizliği, sıcak hava pompası teknolojisi ve kırışıklığı önleyici program vardır. Çünkü giysileriniz için en iyisini istersiniz.

Çamaşır makinesi

Düşük su ve enerji tüketimi, büyük hacimli dolum kapasitesi ve çok uzun ömürlü olması çamaşır makinelerimizin giysileriniz için sunduğu etkileyici özelliklerden yalnızca birkaçıdır. 9 kg yıkama kapasitesi sunacak kadar geniştir ve sıvı deterjanın, yumuşatıcının otomatik akış içi kontrolü için akıllı doz sistemi iDos teknolojisini kullanır. Çalışırken ilave özelliğinin yanı sıra leke ve kırışıklık önleyici programlara da sahiptir. Yenilikçi motor teknolojisi performansı ve sağlamlığı artırır, daha az enerji tüketir ve gürültüyü azaltır. Kurutma makinesiyle mükemmel bir kombinasyon oluşturur.

 

Kurutma makinesi

Gaggenau kurutma makinesi, 8 kg’a kadar çamaşır kurutma kapasitesi sağlar. Otomatik ısı alışveriş bloğu temizliğiyle maksimum konfor için sürekli düşük enerji tüketimi sağlar. Sıcak hava pompası teknolojisi, A+++ sınıfı enerji verimliliği, nem ve zaman denetimli programları sayesinde her evin “olmazsa olmazı” haline gelir. Çamaşır makinenizin mükemmel eşlikçisidir.