• Tel: 0212 280 0061
  • E-posta: info@messe.com.tr
  • Çalışma Saatleri: 08:30-19:30

Bulaşık Makineleri

Yemek takımınızı hak ettiği bulaşık makinesinde yıkayın.

400 ve 200 serisi bulaşık makinelerimiz TFT ekranlarıyla net bir iletişim sağlarken kulpsuz ve dokun aç özelliğine sahip kapak, yıkama programının kalan süresini yere yansıtma ve çok miktarda ve önemli bulaşıklar için akıllı yükleme olanaklarını sunar.

Buna ek olarak 400 serisi hassas tabaklarınızı iç aydınlatmalı donanımı ile yumuşak şekilde aydınlatır ve daha iyi kurutma performansı için Zeolit teknolojisini sunar. Bu sayede bulaşıklarınızı özenli ve verimli şekilde yıkayabilirsiniz.

400 serisi

Sunduğu genişlik, güç ve hız açısından oldukça cömert olan bu serinin bulaşık makinelerinde birçok yıkama seçeneği, özel aydınlatma, esnek sepet sistemi ve Home Connect bulunuyor. Zeolit teknolojisi kurutmayı hızlandırır ve sekiz programın enerji tüketimini azaltır.

 

200 serisi

200 serisi titiz, dikkatli ve akıllı bulaşık makineleri beklentilerin çok üstünde. Bu seride, tam entegre veya görünümdeki kumanda paneliyle birlikte altı program ve üç ayarlanabilir seçenek bulunur. Ayrıca bu seride Home Connect ile akıllı teknoloji sunan modeller bulunur, böylece cihazınızı akıllı ev sisteminize entegre edebilirsiniz.